Spotkaj się LIVE z Ekspertami z ING

Prezes ING Banku Śląskiego Brunon Bartkiewicz w rozmowie z cyklu  Mówiąc Otwarcie zapytany o najbardziej oczywistą rzecz, bez której jednak nie może rozwijać się biznes, odpowiedział: „szczęście pracownika”. I rzeczywiście – ING Bank Śląski wie jak zadbać o nie tylko swoich pracowników czy interesariuszy, ale o wspólne dobro w ogóle. Zapraszamy na spotkania na żywo z ekspertami ING:

17.11.2020

11.30-12.00 – Wyrównywanie szans – na kim spoczywa odpowiedzialność? - Agata Tomaszewska, Prezes Fundacji ING Dzieciom
13.30 – 14.15 Jak wspierać artystów? - Kamila Bondar, Prezes Fundacji Sztuki Polskiej ING
15.45 – 16.15 – Rekrutacja – na co zwracamy uwagę? - Piotr Idziak, Ekspert HR, ING

18.11.2020

11.30 – 12.00 Kultura się liczy - Vera Zalutskaya, Fundacja Sztuki Polskiej ING
13.30 – 14.15 – Wolontariat pracowniczy –  wspieramy siebie czy innych ? -Agata Tomaszewska, Prezes Fundacji ING Dzieciom
15.45 – 16.15 Programy talentowe i rozwój pracownika - Edyta Pietarszewska, Expert HR, ING

Spotkania za pośrednictwem aplikacji CISCO WEBEX.


Nasza Odpowiedzialność


W ING Banku Śląskim mamy świadomość globalnych wyzwań. Dlatego poprzez nasze działania chcemy je zmienić w pozytywną, lokalną zmianę. Żeby jeszcze lepiej widzieć efekty i spajać  nasze działania, przyjęliśmy Strategię Zrównoważonego Rozwoju Nasza odpowiedzialność. Najważniejsze cele realizujemy w trzech priorytetach: #ING dla przedsiębiorczych, #ING dla równych szans, #ING dla klimatu. Każdy kierunek opiera się na różnych projektach, dzięki którym zgodnie z naszą misją wspieramy i inspirujemy ludzi do bycia o krok do przodu w życiu i w biznesie. Dotyczy to nie tylko przedsiębiorczości, ale także walki o lepsze środowisko czy wyrównywanie szans, bo te wszystkie aspekty pozwalają ludziom zadbać o swoją teraźniejszość i przyszłość. Zachęcamy do zapoznania się z naszą Strategią Zrównoważonego Rozwoju. Czas pandemii pokazał nam, że kierunek naszych działań jest słuszny. Odpowiedzialna i zrównoważona działalność pomaga w przygotowaniu się również na trudne czasy. A nasi pracownicy udowodnili, że odpowiedzialność za innych i za środowisko to dla nas codzienny sposób myślenia i podejmowania decyzji. I o tym wszystkim chętnie opowiemy.


Czy banki stać na myślenie o wartościach


Z sytuacji z którą mamy do czynienia obecnie wyciągamy wiele wniosków. Począwszy od stworzenia miejsca pracy z jak najbardziej elastycznymi formami pracy, poprzez edukację, dbałość o motywację i poczucie szczęścia naszych pracowników.  Musimy uczyć się jak najwięcej, bo sytuacje takie jak pandemia będą się zdarzały. Jeżeli chodzi o naszą relację z klientami, wielkich zmian nie ma. Patrząc z punktu widzenia statystyki, w banku takim jak

ING, rozmawiamy z klientami przy pomocy urządzeń elektronicznych. Z tej perspektywy jesteśmy bankiem w pełni cyfrowym. Problemem jest, jak nie zaburzyć relacji z klientem, który nie chce korzystać z kanałów elektronicznych lub jest do tego niezdolny (wykluczenie cyfrowe). Ważne jest jak w takiej sytuacji nie przejść na mechanizm odhumanizowany. Firmy, takie jak nasza powinny wspomagać podejmowanie świadomych decyzji finansowych. Jestem przekonany, że klient który podejmuje ważną decyzję finansową potrzebuje rozmowy z kimś do kogo może mieć zaufanie, taką osobą powinien być pracownik banku. –  Brunon Bartkiewicz, Prezes Zarządu ING Banku Śląskiego Czy banki stać na myślenie o wartościach, „Mówiąc otwarcie” – rozmowa na żywo.

Zostaw swoją wizytówkę!

Wizytówka

LIVE Chat

Consultant Image
LIVE Chat został zakończony.

Napisz do nas!

Formularz Wystawcy