17 listopada, 13:45 – 14.15 spotkanie live:

Butelka zwrotna kontra koronawirus. Czy pandemia zniechęci Polaków do kupowania piwa w butelkach zwrotnych?

Zapraszamy na dyskusję z ekspertami:
dr Agnieszka Sznyk - Prezes Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO
Kamil Mirowski - Kierownik ds. Public Affairs & Sustainability, Grupa Żywiec


Grupa Żywiec - Warzymy lepszy świat


Zrównoważony rozwój jest jednym z priorytetów biznesowych naszej firmy, a jednocześnie nośnikiem pozytywnej zmiany otoczenia, w którym żyjemy. Dążymy do prowadzenia działalności z szacunkiem do jednostek, społeczności i środowiska naturalnego. Do realizacji tych postulatów służy nam strategia zrównoważonego rozwoju „Warzymy Lepszy Świat”, która definiuje obszary naszego zaangażowania społecznego i środowiskowego, które obejmują m.in. wsparcie partnerów, zrównoważone zaopatrzenie, promocję butelki zwrotnej i zachęcanie do odpowiedzialnej konsumpcji.


Wspieramy naszych dostawców


Pandemia COVID-19 ma wpływ na sytuację wielu naszych partnerów biznesowych. W trosce o nich uruchomiliśmy program "WspieraMY naszych dostawców" o łącznej wartości ponad 250 mln złotych. Czytaj więcej.


Daj butelce drugie życie


Szkalna butelka zwrotna to jedno z najbardziej ekologicznych opakowań, dlatego zachęcamy partnerów i konsumentów, by dali butelce drugie życie!

Dlaczego? Jedna butelka to nawet 25 podróży pomiędzy browarem a sklepem - oznacza to, nie tylko mniej śmieci, ale także niemal 10 razy mniejszą emisję CO2!

Chcemy, żeby nasi konsumenci mogli jeszcze łatwiej oddawać butelki, dlatego dzięki akcji "Daj butelce drugie życie" można zapomnieć o paragonie nawet w 7 tys. sklepów na terenie całej Polski.

Wejdź na stronę zwrocbutelke.pl i dowiedź się więcej.


Wszystko, co najlepsze z Północy


Wszystko, co najlepsze w piwie Specjal, uzyskujemy z naszego regionu. To miejsce decyduje o wyjątkowości naszego piwa.

Jęczmień, z którego powstaje słód używany do warzenia Specjala, uprawiany jest w sposób zrównoważony przez rolników z Północy. Nie tylko składniki są lokalne, puszki piwa powstają w Bydgoszczy, a etykiety piwa od 20 lat drukujemy niedaleko naszego Browaru w Elblągu.


Piwne specjalności na nowe czasy


Polacy nieustannie poszukują nowych smaków i produktów, które są dopasowane do bardziej aktywnego i zrównoważonego stylu życia.

Dzięki piwom takim jak Żywiec 0.0%, Heineken 0.0% oraz Warka Radler 0% jako pierwsi na rynku zaproponowaliśmy konsumentom najszerszy wybór produktów bez alkoholu w postaci Strefy Zero, dostępnej w tysiącach sklepów w całej Polsce. Od lat na wszystkich naszych piwach konsumenci mogą łatwo zobaczyć pełną listę składników oraz kalorie.

Zostaw Wizytówkę

Wizytówka

Skontaktuj się z nami

Formularz Wystawcy